Kariera w Prudential Agencja Kawka

Jako organizacja jesteśmy elastyczni, by sprostać najbardziej zróżnicowanym ambicjom, dajemy możliwość zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesowych i oferujemy wsparcie rozwoju, jakiego oczekiwałbyś od najbardziej szanowanej instytucji finansowej.

Kariera w Prudential stymuluje do rozwoju, tak byś nieustannie zdobywał nowe umiejętności. Będziesz częścią kultury, która nagradza efektywność i wysokie kompetencje.

Jeśli tak jak my kierujesz się poniższymi zasadami – prześlij nam swoje CV:

  • Osiągaj wyniki to konsekwentne dążenie do standardu doskonałości w osiąganiu celów i wysokich wyników biznesowych. Realizujemy to poprzez ustalanie ambitnych celów, determinację w ich realizacji oraz dynamikę w działaniu, zachowując przy tym rozwagę i koncentrację na potrzebach klienta.
  • Stawiaj wyzwania to pokonywanie własnych granic, kreatywność, wysoka samoświadomość, pewność siebie i odwaga, by próbować nowych rzeczy. Osiągamy to poprzez nieustanny rozwój osobisty, uczenie się od innych, skupienie na jakości i otwartość na nowe idee. To sprawia, że jesteśmy innowacyjni i osiągamy coraz lepsze wyniki biznesowe.
  • Inspiruj to ustalanie kierunków, przykładów, za którymi inni chcą podążać. Realizujemy to poprzez stymulowanie innych do rozwoju, wspieranie ich w wykorzystaniu swego potencjału oraz czerpanie z ludzkiej różnorodności.
  • Współpracuj to wiara, że razem możemy osiągnąć znacznie więcej. To również empatia i rozumienie innych oraz przekonanie, że dzięki otwartej i szczerej komunikacji, mamy wpływ na budowanie wartościowych, produktywnych relacji zarówno w zespole jak i z klientami.

Plusy współpracy z Prudential. Model biznesu który podlega dziedziczeniu przez wskazaną przez Ciebie osobę tak, aby nie stracić tego co zbudowałeś przez lata. Brak planów i raportów. Szef to Ty.

Pełne wsparcie począwszy od szkolenia, wdrażania, wspierania i prowadzenia po zaplanowanie dalszego rozwoju.

Po sukces, zadowolenie i ponadprzeciętne zarobki wyrusz z nami. Zapraszamy.

Want to know about our offers first?

Subscribe our newsletter